InnovativeDMC

Комплекс професійних послуг та рішень Digital Signage

ЗРУЧНИЙ ФОРМАТ СПІВПРАЦІ З НАМИ

Замовляйте систему централізованого управління аудіо, відео, та інтерактивним контентом на вигідних для вас умовах. 

Впровадження рішення під ключ, або тільки купівля медіаплеєра – гарантуємо плідну співпрацю в будь-якому об’є́мі та форматі.

Оберіть свій пакет послуг для впровадження технології Digital Signage в ваш бізнес:

 • Встановлення сервера
 • Купівля ліцензії
 • Оренда ліцензії
 • Купівля медіаплеєра
 •  Технічна підтримка та контент-провайдинг

ПРО КОМПАНІЮ

C 2013 року Innovative DMC займає лідируючі позиції на ринку Digital Signage України, СНД, Європи і Великобританії. За час своєї діяльності було реалізовано понад 500 проектів. 

Наші ключові клієнти та партнери – це мережеві кафе і ресторани, АЗС, кінотеатри, рекламні агентства, магазини, ТРЦ, фітнес клуби, банки і т.д. Незалежно від масштабів проекту, компанія дотримується ключових принципів: високий рівень послуг, рішень і сервісу.

НАШІ ПОСЛУГИ

«Innovative DMC» надає комплекс професійних послуг та рішень для автоматизації процесів управління: аудіо-, відео, інтерактивним контентом на смартфонах і планшетах, LCD-моніторах, TOUCH-панелях, відео стінах і цифрових меню.
null

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

iDS – багатофункціональна, гнучка, проста у використанні система для вирішення всіх бізнес-завдань, проектів Digital Signage, якою можна керувати з будь-якого пристрою в режимі 24/7. При створенні нашого рішення ми керувалися трьома параметрами: інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, надійність адміністрування і доступність для всіх сфер бізнесу.
null

РОЗРОБКА КОНТЕНТУ

Креативний підрозділ Innovative DMC розробляє концепцію, проводить професійну фото- і відеозйомку, створює 2D і 3D анімацію, виконує продакшн і постпродакшн. Ми забезпечуємо комплексний контент-провайдинг, технічну підтримку і супровід проектів на всіх рівнях реалізації.
null

ОБЛАДНАННЯ

Ми надаємо кваліфіковані консультації на різних рівнях реалізації проекту, що дозволяє Вам уникнути помилок ще на етапі планування інфраструктури. Поставка та налаштування обладнання, продаж моніторів і кріплень відео стін, структурно-кабельні та налагоджувальні роботи, технічний супровід проекту після реалізації.

КОНСАЛТИНГ ДЛЯ ВАШОГО ПРОЕКТУ

Зв’яжіться з нами і отримаєте БЕЗКОШТОВНУ консультацію для свого проекту  НАШІ ПРОЕКТИ

  Innovative DMC – комплекс експертних послуг і рішень Digital Signage для розвитку Вашого бізнесу. 

  Рішення Digital Signage і Interactive Technologies визнані найбільш ефективним інструментом для збільшення прибутковості, скорочення витрат і підвищення ефективності комунікації з цільовою аудиторією в різних сферах.

  UPG
  WIZORIA
  Glusco
  Subway

  СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ

  Innovative DMC надає комплекс експертних послуг і рішень Digital Signage, Interactive Technologies, Loyalty Program для досягнення найкращих фінансових результатів Вашого бізнесу.
  null

  РЕСТОРАНИ

  Зробіть свій ресторан більш прибутковим, сучасним і привабливим для Ваших гостей, за рахунок цифрових динамічних меню, атмосферних моніторів, touch-кіосків і інших рішень Digital Signage і Interactive Technologies. Практика реалізованих проектів показує, що перехід зі статичних постерів на цифрові динамічні меню в середньому збільшує прибутковість ресторану на 10-15%.
  null

  РІТЕЙЛ

  Централізоване управління трансляцією будь-якого контенту в режимі реального часу. Фоновий або рекламний аудіо контент, динамічна реклама товарів і послуг на моніторах в торгових залах, динамічний контент на відео стінах і цифрових меню, інтерактивних стелах і touch-кіосках. Digital Signage – найбільш ефективне рішення для торгово-розважальних центрів і мережевих супермаркетів.
  null

  КІНОТЕАТРИ

  Понад 100 кінотеатрів в країнах СНД вибрали систему компанії Innovative DMC. Гнучке рішення демонстрації кіноафіш, трейлерів, анімаційних постерів, а також навігація в мультиплексах, інтерактивні каси, кіоски самообслуговування і цифрове меню на барі. Все це в 2-3 рази ефективніше приваблює відвідувачів і сприяє зростанню продажів спеціальних пропозицій і КОМБО.
  null

  БАНКИ

  Інноваційні рішення Digital Signage, touch-кіоски, відео стіни і мобільні додатки в банківському і фінансовому секторі, дозволяють автоматизувати всі процеси управління контентом. Ви можете керувати чергою, транслювати комерційну і соціальну рекламу, збільшувати продажі додаткових пакетів, послуг і спеціальних пропозицій, підвищуючи ефективність свого бізнесу.
  null

  ОСВІТА

  Впровадження інноваційних рішень, таких як відео стіни, проекційні екрани та інтерактивні панелі, істотно підвищують інтерес до навчальних закладів, музеїв, соціальних проектів та інших установ в сфері освіти.
  null

  ТРАНСПОРТ

  Розміщення цифрових вивісок в громадському транспорті, залах очікування і місцях скупчення цільової аудиторії – кращий метод комунікації з потенційними клієнтами, ефективний і вигідний спосіб трансляції рекламних повідомлень.

  НАШІ КЛІЄНТИ

  НАШІ КОНТАКТИ

  Україна

  Київ, вул. клінічна 23-25

  тел. +38 (044) 465-77-10

  E-mail: idmc@idmc.com.ua

  ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК