ПРОЕКТИ

Innovative DMC – провайдер унікальних інноваційних рішень, що дозволяють бізнесу налагодити ефективні комунікації з цільовою аудиторією. На базі технології Digital Signage, Interactive Тechnology, Loyalty Program ми прогнозовано скорочуємо «споживчий шлях» між першим контактом і купівлею товарів, послуг або сервісів Вашої компанії. Зміцнюємо основу клієнтоорієнтованості Вашого бізнесу.

НАШІ КЛІЄНТИ

НАШІ ПРОЕКТИ

УКРАЇНА

UPG
GLUSCO
WIZORIA
PizzaCelentano
PloveLove

РОСІЯ

Cinema STAR
GoodBeef
Subway
Формула Кино

КАЗАХСТАН

Kinopark
Chaplin Cinemas

НАШІ ПАРТНЕРИ

LG Electronics Ukraine

У компанії переконані, що ключовим фактором успіху на ринку є використання інноваційних технологій. Компанія, заснована в 1958 році, займається створенням передової цифрової електроніки і прикладних технологій для сучасного користувача. Прагнення до інновацій і дотримання міжнародних корпоративних правил ведення бізнесу, дозволяє компанії LG довгий час залишатися одним з лідерів в області передових цифрових технологій.

Техніка Дніпро

Експерт на українському ринку в області забезпечення різних об’єктів funfood-індустрії і барів кінотеатрів товарами і послугами.

За роки роботи компанія налагодила власну систему моніторингу ринку і є одними з перших, хто впроваджує новинки та тренди України та світу. «Техніка Дніпро» пропонує клієнтам найактуальніші новинки, які незмінно стають хітами продажів.

Elo Touch Solutions

Офіційний дистриб’ютор в Україні, Грузії, Молдові та Азербайджані. Компанія спеціалізується на поставках повного спектру обладнання Elo Touch Solutions, займається виробництвом і інтеграцією сенсорних інформаційних кіосків і надає послуги з розробки програмного забезпечення.

Кінопрокат - Україна

Компанія заснована в 2004 році. Основним напрямком якої є надання послуги комплексного обладнання і переобладнання кінотеатрів найсучаснішої звуковідтворювальної і кінопроекційною апаратурою, а також розробки попереднього дизайну і підбору матеріалів для облаштування Вашого кінозалу.