КОНСАЛТИНГ

Innovative DMC надає консалтингові послуги в питаннях розробки проектів впровадження, ефективного використання та монетизації інформаційних технологій для сфери Entertainment, HoReCa, Retai, Bank. Результат нашої роботи – процвітання Вашого бізнесу. Ми розуміємо, що таке WOW ефект і як досягти максимальних результатів від використання Digital Signage і Interactive Technologies.

Наша команда має багатий практичний і теоретичний досвід реалізації проектів будь-якого рівня складності. Унікальні аналітичні дані про те, як динамічний контент впливає на споживача з використанням найбільш ефективних каналів комунікації, ми змогли розробити унікальну модель економічного калькулятора ROI. Таким чином, на стадії прийняття рішення, Ви вже маєте дорожню карту і економічно обгрунтований план реалізації проекту з урахуванням всіх можливостей і ризиків:

  • опис основних статей і показників збільшення прибутку (ROI) від використання інновацій;
  • визначення найбільш ефективних каналів комунікації з цільовою аудиторією;
  • аналітика фінансово-економічних показників бізнесу в різних сферах;
  • аналіз ефективності діючих каналів комунікації і маркетингової стратегії.З’ясування можливостей наявної інфраструктури (software & hardware).
  • діагностика стану бізнесу, розробка, впровадження та адаптація концепції «Ефективні точки контакту» під конкретну бізнес-модель.

ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ

Від планування до реалізації ми супроводжуємо проект на всіх етапах: узгодження планів приміщень, розробка комунікаційних карт, затвердження дизайн-проектів та іншої інженерно-будівельної документації. Технічні фахівці Innovative DMC володіють необхідними знаннями і готові запропонувати комплексні послуги з постачання, встановлення, інтеграції-інсталяції системи Digital Signage і Interactive Technologies. Ми підбираємо і налаштовуємо обладнання та програмне забезпечення під конкретні параметри клієнта. Пропонуємо рішення з одних рук, що включає установку, навчання і технічну підтримку в процесі експлуатації системи. Ми готові до проектів будь-якої складності, починаючи від одного екрана і закінчуючи складними багатопотоковими відеостінами.

З найбільш поширених показників ефективності використання Digital Signage, в порівнянні зі статичним сіті-лайтами можна відзначити:

ЗБІЛЬШЕННЯ ПОКАЗНИКІВ ЗА КІЛЬКІСТЮ ЧЕКІВ В ЗАКЛАДІ

ЗБІЛЬШЕННЯ ПОКАЗНИКІВ ПО ВЕЛИЧИНІ СЕРЕДНЬОГО ЧЕКА В ЗАКЛАДІ

ЗБІЛЬШЕННЯ ПОКАЗНИКІВ ПРОДАЖ СПЕЦІАЛЬНИХ ПРОПОЗИЦІЙ

ЗБІЛЬШЕННЯ ПОКАЗНИКІВ ПРОДАЖ ВИСОКОМАРЖИНАЛЬНИХ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ

СКОРОЧЕННЯ ЧАСУ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ І ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

ОПЕРАЦІЙНА ЕФЕКТИВНІСТЬ

ОПЕРАТИВНА АНАЛІТИКА

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДЕМОНСТРАЦІЇ АСОРТИМЕНТНОЇ І ЦІНОВОЇ ПОЛІТИКИ

ПОЗИТИВНІ ВІДГУКИ ВІД ВІДВІДУВАЧІВ ЗАКЛАДІВ

ПРОТЕСТУВАТИ СИСТЕМУ ПРЯМО ЗАРАЗ

Не менш важливим напрямком Innovative DMC є професійна розробка і адаптація високоякісних рекламних матеріалів (контенту) для мережі рекламного мовлення. Наш креативний підрозділ – це професіонали, які якісно роблять свою роботу.